جراحی اندوسکوپی پیشانی و صورت

لیفت اندوسکوپیک می تواند در قسمت های مختلف صورت مانند ابرو و گونه انجام شود. این روش نسبت به سایر روش های جراحی زیبایی، درد و هزینه کمتری دارد. اما همانند سایر جراحی ها دارای خطراتی است که در ادامه درباره آن توضیح می دهیم.
نبض ما– اثرات پیری ممکن است از دهه های سوم یا چهارم زندگی در صورت نمایان شود. هرچند که نشانه های این اثرات علاوه بر سن به خصوصیات پوست، آفتاب دیدگی، سلامت کلی، ژنتیک و سبک زندگی هم برمی گردد. یکی از روش هایی که برای درمان اثرات پیری مورد استفاده قرار می گیرد، لیفت اندوسکوپیک یا آندوسکوپی است.

لیفت اندوسکوپیک صورت
لیفت اندوسکوپیک صورت روشی است که در آن به کمک اندوسکوپ، ناحیه میانی صورت هدف قرار می گیرد. آندوسکوپ یک پروب کوچک مداد مانند است که به یک دوربین کوچک و چراغ مجهز شده است که به جراح اجازه می دهد، ناحیه درمانی را بدون برش های برزرگ مشاهده نماید.

برخی اوقات مشکلات زیبایی، به یک ناحیه خاص در صورت محدود می شود. مانند قسمت میانی صورت که یکی از شاخص ترین مشکلاتی که بر اثر افزایش سن در آن قسمت نمایان می شود، افتادگی گونه هاست.

لیفت آندوسکوپی صورت عمدتا برای دسترسی به ناحیه میانی چهره برای رفع افتادگی گونه ها استفاده می شود و همچنین بهبودی محدودی هم در ناحیه گردن و غبغب ارائه می شود. این عمل معمولا به صورت سرپایی انجام می شود و بیهوشی مورد استفاده موضعی یا وریدی خواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *