درباره دکتر حسین ابدالی

متولد اصفهان كه دوران تحصيل از ابتدايي تا ديپلم را در مجموعه آموزشي حكيم سنايي گذرانده و در سال 1361 به رتبه ممتاز ديپلم رياضي فيزيك را اخذ نموده و پس از شركت در كنكور در رشته هاي الكترونيك دانشگاه صنعتي اصفهان و رشته پزشكي دانشگاه اصفهان قبول شده و پس از مشورت با اساتيد دانشگاه و علاقه شخصي رشته پزشكي را انتخاب نموده و شروع به تحصيل كردم و در سال 1368 با معدل عالي فارغ التحصيل شده و بلافاصله در رشته جراحي عمومي پذيرش شده و دوره دستياري تخصصي را در دانشگاه اصفهان شروع و در سال 1372 بورد تخصصي جراحي عمومي خود را دريافت نموده و بعنوان هييت علمي دانشگاه و با رتبه استادياري بمدت يكسال در دانشگاه كاشان و سپس دانشگاه اصفهان مشغول فعاليت شدم .در سال 1382 جهت گذراندن دوره فوق تخصصي جراحي پلاستيك و زيبايي در دانشگاه تهران مشغول به تحصيل شده و سپس از سال 1385 بعنوان هييت علمي و با رتبه دانشياري به اصفهان برگشته و تا كنون مشغول فعاليت هستم و در اين مدت دوره هاي تكميلي جراحي پلاستيك و زيبايي را در كشور هاي فرانسه و آلمان گذرانده و همچنين مدرك فلوشيپ جراحي جمجمه و صورت ( كرانيو فاشيال ) را از دانشگاه هاي امريكا اخذ نموده ام .

علاوه بر جراحي هاي زيبايي شامل بيني . گونه و ليفت صورت و پيشاني . پلك ها . اعمال جراحي سينه و شكم و انواع پروتز ها و ليپوساكشن و ليزر درماني و … و همچنين اعامل جراحي ناهنجاري هاي مادرزادي صورت و جمجمه مانند شكاف لب و كام و بسته شدن زودرس استخوان هاي جمجمه در آموزش دانشجويان پزشكي و دستياران فوق تخصصي جراحي پلاستيك و زيبايي و امور پژوهشي و تحقيقاتي نيز مشغول مي باشم .

مختصري از فعالييت ها و مسیولييت های علمی و آموزشی :

1 – دانشيار و عضو هييت علمي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان

2 – عضو اينترناشنال انجمن جراحان پلاستيك و زيبايي امريكا ASPS

3 – عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايي بين المللي ISAPS

4 – عضو انجمن جراحان پلاستيك و زيبايي ايران ISPS

5 – رييس انجمن جراحان پلاستيك و زيبايي شاخه اصفهان

6 – رييس بخش جراحي پلاستيك و زيبايي دانشگاه اصفهان

7 – عضو هييت ممتحنه بورد فوق تخصصي جراحي پلاستيك و زيبايي ايران

8 – رييس مركز تحقيقات ناهنجاري هاي مادرزادي جمجمه صورت و شكاف اصفهان CCRC

9 – مسيول تيم شكاف لب و كام دانشگاه اصفهان

10 – چاپ 32 مقاله علمي پزشكي در مجلات معتبر داخلي و بين المللي

11 – بيش از 60 مورد سخنراني علمي در كنفرانس هاي علمي جراحي پلاستيك در كنفرانس هاي بين المللي و داخلي

12 – راهنمايي و انجام بيش از 70 مورد طرح تحقيقاتي و پايان نامه دانشجويان در مقاطع عمومي تخصصي و فوق تخصصي

13 – چاپ 5 جلد كتاب در زمينه هاي مختلف پزشكي

14 – انجام هزاران مورد اعمال جراحي پلاستيك و زيبايي در زمينه هاي صورت . بيني و. پلك و پيشاني . ابرو و گونه . شكم . سينه ها . ليپوساكشن . ليزر ها و انواع پروتز . تزريق فيلر ها و چربي و بوتاكس و انواع ليفت هاي صورت پيشاني و سينه و انواع اعمال جراحي ترميمي و شكاف و ساير ناهنجاري هاي مادرزادي جمجمه و صورت

معرفی مطب

مطب و کلینیک جراحی زیبایی دکتر حسین ابدالی پذیرای بیماران جهت کلیه اقدامات جراحی و غیر جراحی در زمینه زیبایی و جراحی پلاستیک می باشد. اعمال جراحی که قابل انجام در بیمارستان ها و کلینیک های طرف قرار داد با دکتر ابدالی هستند (بیمارستان الزهرا ـ بیمارستان سعدی ـ بیمارستان میلاد ـ کلینیک اسپادانا و کلینیک میلاد) شامل موارد زیر می باشد.
اعمال جراحی بایستی با بی هوشی عمومی در بیمارستان و کلینیک انجام شود ولازم است جهت ویزیت اولیه و نوبت عمل جراحی به مطب مراجعه نمایید. در ضمن علاوه بر اعمال اقدامات زیبایی زیر در مطب و کلینیک زیبایی دکتر حسین ابدالی بی حسی موضعی قابل انجام است.